Author: a***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還沒有使用。刷頭看起來很不錯。 睫毛會根根分明的那一種希望防水效果很好。
顏色: 黑色
Price: HK$29.00
| Color | Black |
| Ingredients Attributes | Waterproof |
| Finish | Matte |
| Benefits | Lengthening |
| Type | Lengthening |
| 高度 | 1.5 cm |
| 長度 | 12.1 cm |
| 寬度 | 1.5 cm |
| 淨容量 | 9 ml |
| SKU | sb2305167244321440 |
Brand Name: QIC
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/QIC-sc-0145137267.html
Quality: 3694404 people said the quality is very good!
Author: a***w
Date:
Review: 還沒有使用。刷頭看起來很不錯。 睫毛會根根分明的那一種希望防水效果很好。
顏色: 黑色
Author: a***8
Date:
Review: 很好用的睫毛膏,真的很容易卸妝,很滿意!
顏色: 黑色
Author: a***1
Date:
Review: 收到商品確認品質與網站上的商品一模一樣
顏色: 黑色
Author: m***0
Date:
Review: 這支睫毛膏滿好用的 重點價格超級便宜ㄚㄚ
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.